Pazarlama

25 Mayıs 2016

Google adwords arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak reklamlarınıza danışmanlık hizmeti vermektedir. Google Adwords ile web sitenizin ziyaret sayısını artırarak bulunabilirliğinizi yükseltebilir ve iş potansiyelinizi fazlalaştırabilirsiniz.
Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google’da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında veya orta kısımda en üste görünebilmesini sağlar. Bu sayede bütün kullanıcıların web sitenizi daha kolay ziyaret etmelerini, size daha çabuk ve hızlı ulaşmalarına imkan tanırsınız.
Sitenizin ziyaretçilerinin reklamınızı tıkladıktan sonra bir satın alma işlemi yapabilir aynı zamanda sizinle ilgili ayrıntılı içeriğe ulaşabilmelerini sağlarsınız.

Google’da arama yapan internet kullanıcılarına yönelik google adwords ile reklam verebilir veya google’ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, google adwords ile yeni kitlelere ulaşabilir ve iş ağınızı genişletebilirsiniz.
Google adwords’ te istediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenliyebilir ve bütçenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Birçok reklam biçimini görüntüleyebilir, deneyebilir ve reklamlarınızı belirli ülkelere, dillere ve coğrafi bölgelere göre ayarlayabilirsiniz. Böylece Dünya’da bulunabilirliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Google adwords’ en az harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü bulunmamaktadır. İstediğiniz zaman reklam verebilir bir süre ara verip reklamlarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. En önemli ölçülebilir özelliği kelimeye tıklama başı maliyet seçeneğiyle sadece reklamlarınız tıklandığında tıklanan kelimeye belirlediğiniz ücret hesabınızdan düşer. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.
Danışmanınız olarak minimum harcama zorunluluğu bulunmamaktadır; google adwords için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza beş TL’lik bir günlük bütçe ve her tıklama için on kuruşluk bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz.
ValeWeb olarak firmanızın google adwords’ te kullanıcağı anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminlerini sizler için biz yapıp size bilgi veriyoruz.
Google Adwords reklamlarınız gösterildiğinde değil, sadece internet kullanıcılarından biri reklamınızı tıklarsa tıklama başına ücret öderseniz. Ödeme seçenekleri ülke ve para birimine göre değişmektedir.

Google Adwords ile;

Google Adwords sayesinde reklamlarınız yayınlanmaya başladığında daha fazla mail ve telefon alarak yeni müşteriler kazanıp bunların işinize ne kadar katkı sağladığını göreceksiniz.

Google Adwords reklamları hızlı sonuçlar vererek reklamlarınızın yayınlanmaya başladığı anda sonuçları görebilirsiniz

İnsanlar ürünlerinizi internette aramaya başladığında daha fazla görünür olacaksınız

Google Adwords reklamları markanızın artmasında önemli rol oynamaktadır,uzun soluklu kampanyalar sadık müşteriler oluşmasını sağlar.