Web Tasarımı

21 Mayıs 2016

Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Web sitesi tabi ki görsellik bakımından hoş, ziyaretçi sayısı çok, geri dönüşümü yüksek verimli olmalı. Kurum , dernek, kulüp veya kişisel bir web sitesi kategorisi ne olursa olsun verdiği mesajı anında yansıtmalı.

Web sitenizde potansiyel müşterilerinizi ikna edebilmeniz için 30 saniyenizin olduğunu biliyor muydunuz?

Evet yanlış okumadınız web sitenizden tanıtımınızı yapmanız için sadece 30 saniye yeterli, genellikle kullanıcılar 30 saniyede karar verebilmektedirler.


Web Tasarımı


Peki web sitenizin tasarımı nasıl olmalı ??

Gelelim tasarıma, web tasarımında en önemli şey sitenizi kendinizin beğenmesidir. Valeweb olarak müşterilerimizin beğenmediği bir web sitesini yayına almıyoruz, müşterilerimizin kurumsal rengini, görsellerini, logosunu uyumlu bir şekilde tasarlıyoruz. web sitesi tasarımının her aşamasında müşteri ile koordineli çalışıyor tasarım onayı ile birlikte web sitesini teslim ediyoruz.

Günümüzde web siteleri, şirketlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Kuvvetli bir iletişim aracı olan web siteleri hem ziyaretçilere kendini tanıtmak ve ihtiyaç duyduğu bilgi ve dokümanı iletmek hem de ziyaretçiden bilgi almak için kullanılabilir. Görsel tasarım ile teknik altyapının iyi harmanlanması bir web sitesinin başarılı olmasındaki temel etkendir. Güzel ve çekici bir tasarım, gezinmesi kolay menüler ve bağlantılar, akıllıca kullanılmış animasyonlar ziyaretçilerinizin aradıklarını kolayca bulmasına yardımcı olacaktır.

Siteniz büyüdükçe ziyaretçilerinize kolaylıklar sağlamazsanız zamanla sadık kullanıcılarınız azalabilir. Otomatik güncellenen site haritası ve site içi arama motoru ziyaretçilerinize içeriğe ulaşmakta kolaylık sağlayacak, size sadakatlerini arttıracaktır. Kurumların gereksinimlerini anlayarak, sanal ortamda tanıtım ve faaliyetlerini gerçekleştirmeleri için projelendirme ve planlama birinci adımı oluşturur. Her kurumun yapmış olduğu iş kolunun internet ortamında var olan örneklerini araştırmak, işi tanımak için yeterli veriye sahip olmamızı sağlar.

Tamamıyla yeni bir web sitesi mi istiyorsunuz yoksa eskisine biraz çeki düzen vermek mi? Vale Web kullanıcılarınız ve sizin için şık ve kaliteli web siteleri hazırlar. Web tasarım çözümlerinde CSS, HTML, Flash, Java Script , PHP , Joomla, WordPress teknolojilerini kullanıyoruz.